Kalan Süre

Haberler

İmza Günleri Programı

CNR Gaziantep Kitap Günleri boyunca düzenlenecek imza günleri programını gün gün takip etmek için tıklayın


20 Ekim Cumartesi
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 14.00 İbrahim Bülbül Serencam yayınları Stand
11.00 - 14.00 Belgin Toğrul Serencam yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
13.00 - 16.00 Gülşen Gazel Serencam yayınları Stand
13.00 - 16.00 Hasan Kökmen Serencam yayınları Stand
13.00 - 16.00 Mehmet Ali Bulut Hayat Yayınları Stand
21 Ekim Pazar
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 13.00 Muammer Karadeniz Serencam yayınları Stand
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 14.00 Ecir Demirkan Serencam yayınları Stand
11.00 - 14.00 Enes Çubukçu Serencam yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
13.00 - 15.00 Ersan Urcan Siyer Yayınları Stand
13.00 - 16.00 Gülşen Gazel Serencam yayınları Stand
13.00 - 16.00 Mehmet Ali Bulut Hayat Yayınları Stand
14.00 - 15.00 Sefer Şenbayram Az Kitap Stand
14.00 - 16.00 Yusuf Sarı Az Kitap Stand
15.30 - 18.00 Levent Gültekin Doğan Kitap Stand
22 Ekim Pazartesi
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 15.00 İbrahim Ünsal Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Safiye Çetinkaya Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
13.00 - 16.00 Mine Sota Serencam Yayınları Stand
13.00 - 16.00 Gülşen Gazel Serencam yayınları Stand
23 Ekim Salı
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 15.00 İbrahim Ünsal Hayat Yayınları Stand
10.00 - 15.00 Tuncel Altınköprü Hayat Yayınları Stand
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Safiye Çetinkaya Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
13.00 - 16.00 Mine Sota Serencam Yayınları Stand
13.00 - 16.00 Gülşen Gazel Serencam yayınları Stand
24 Ekim Çarşamba
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 15.00 Yaşar Adıyaman Serencam yayınları Stand
10.00 - 15.00 Ümran Öztürk Serencam yayınları Stand
10.00 - 15.00 Erdal Şahin Serencam yayınları Stand
10.00 - 15.00 Tuncel Altınköprü Hayat Yayınları Stand
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
13.00 - 16.00 Gülşen Gazel Serencam yayınları Stand
25 Ekim Perşembe
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 15.00 Tuncel Altınköprü Hayat Yayınları Stand
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
13.00 - 16.00 Gülşen Gazel Serencam yayınları Stand
26 Ekim Cuma
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 17.00 Nuray Toprak İskenderiye Kitap Stand
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Gençosman Denizci Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
27 Ekim Cumartesi
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 13.00 Muammer Karadeniz Serencam yayınları Stand
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Selim Küçükfosforlu Yüksek Başarı Yayınları/Tonguç Yayınları Stand
11.00 - 13.00 Prof.Meltem Kanoğlu Çikolata Yayınevi Stand
11.00 - 16.00 Gençosman Denizci Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Davut Can Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Kemal Erdoğan Kariyer Yayıncılık Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
12.00 - 17.00 Nuray Toprak İskenderiye Kitap Stand
12.00 - 17.00 Bilal Özbay Az Kitap Stand
12.00 - 17.00 Rahim Türk Az Kitap Stand
12.00 - 18.00 Zeynep Sey Ephesus Yayınları Stand
12.00 - 18.00 Dilara Keskin Ephesus Yayınları Stand
12.00 - 18.00 Emre Gül Ephesus Yayınları Stand
12.00 - 18.00 Koray Yersüren Ephesus Yayınları Stand
12.00 - 18.00 Yusuf Piliç Ephesus Yayınları Stand
13.00 - 15.00 Mehmet Kanoğlu Hayat Yayınları Stand
13.00 - 16.00 Mustafa Turan Serencam Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Nevzat Evrim Önal Yazılama Yayınevi Stand
14.30 - 18.00 Canan Tan Doğan Kitap Stand
15.00 - 17.00 Adem Özbay Az Kitap Stand
16.00 - 18.00 Büşra Sanay Doğan Kitap Stand
28 Ekim Pazar
Saat Yazar İsmi Yayınevi Yer
10.00 - 17.00 Basri Gazel Serencam yayınları Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Ayaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Ahmet Özkök Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Gülhan Ertilav Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Neşe Cömert Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Fatih Kurt Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Yıldırım Katrancı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Mehmet Kara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Memik Filiker Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Abdülhamit Bay Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Stand
10.00 - 18.00 Bilge Kazaz Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hasan Yelken Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Özden Özsabuncuoğlu Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Hüseyin Sönmezler Gazikültür A.Ş. Stand
10.00 - 18.00 Serkan Emir Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Erkan Karasoy Pamiray Yayınları Stand
10.00 - 18.00 Süleyman Kocabaş Vatan Yayınları Stand
11.00 - 13.00 Mustafa Kaya Serencam yayınları Stand
11.00 - 13.00 Prof.Meltem Kanoğlu Çikolata Yayınevi Stand
11.00 - 16.00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları Stand
11.00 - 16.00 Davut Can Hayat Yayınları Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Kemal Erdoğan Kariyer Yayıncılık Stand
11.00 - 18.00 Mehmet Refik Onuk Az Kitap Stand
12.00 - 17.00 Bilal Özbay Az Kitap Stand
12.00 - 17.00 Rahim Türk Az Kitap Stand
13.00 - 15.00 Mehmet Kanoğlu Hayat Yayınları Stand
14.00 - 16.00 Ozan Bodur Semarkand Yayınevi Stand
14.00 - 16.00 Mehmet Fatih Çakır Semarkand Yayınevi Stand
14.00 - 18.00 Canan Tan Doğan Kitap Stand
14.00 - 18.00 Ömür Kurt Doğan Kitap Stand
15.00 - 17.00 Adem Özbay Az Kitap Stand
15.30 - 18.00 Kemal Hamamcıoğlu Doğan Kitap Stand